TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 138.894
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 1.608
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 7
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.219
ÖZEL HABER Uncategorized

KADRİYE GÜVEN’İN BAŞARI ÖYKÜSÜ

KADRİYE GÜVEN KİMDİR?   Kadriye Güven daha çocuk yaşlarda biliyordu azmini hiç bırakmadan canla başla çalıştı.  İnsanların hayatına dokunabilmek, onlara şifa dağıtmak istedi. Çocukluğunda kurulan tüm oyunlarda hep hekim rolünü..

KADRİYE GÜVEN’İN BAŞARI ÖYKÜSÜ

KADRİYE GÜVEN KİMDİR?

 

Kadriye Güven daha çocuk yaşlarda biliyordu azmini hiç bırakmadan canla başla çalıştı.  İnsanların hayatına dokunabilmek, onlara şifa dağıtmak istedi. Çocukluğunda kurulan tüm oyunlarda hep hekim rolünü aldı. Tüm insanlığa olan merhametini,  şevkati gösteriyordu aslında. İçindeki cevheri  hipokrat yemini bilmeden kendi yeminini etmişti. Buraya kadar her şey muhteşem…

Geldik tercihlere..

İşte burada kader ağlarını ördü her zaman hayaliyle yanıp tutuştuğu hekimlik mesleğini ailesinin ricası üzerine icra edemedi. Bunun yerine memleketinde kalarak eczane açması istendi. Daha üniversite yıllarında heyecanlıydı.  Bu günlere insan hayatına dokunuyor.

 

Çocukluk yıllarında ailesini onu böyle kodlaması mı vesile oldu bilinmiyor.

Her şeyin başı sağlık dediğimiz bu zorlu günlerde yanınızda. Tavsiyeleriyle araştırmalarına en doğru en akılcı çözümlere daha konforlu bir alan yaratmaya kararlı.

eczacılar olarak bu zorlu günlerde canla başla hizmet verdi, vermeye de devam ediyor.   Onure eden paylaşımlarınız ve yaşattığıınız duygu dolu anlar ve tebrikleriniz işin minnettarız. Bir eczacı olarak halkımızın takdirine mashar olmak beni canla başla daha fazla araştırarak daha fazla kitleye ulaşarak halk sağlığına katkıda bulunmaya sevketti.

 

İlaveten eczacılık mesleğini icra ettiği sırada aldığı;

NLP, YAŞA KOÇLUĞU, BİYOMETRİK YÜZ OKUMA Ve PROFİL TANIMLAMA, İNNERSPEAK , AROMA TERAPİ, ACCESS BARS, THETAHEALİNG VE BİLİNÇ ALTI DİLİ EĞİTMENLERİNİ’ de alarak spiritüel alanda da “Sizlere nasıl daha fazla katkı olabilirim” ilkesiyle yoluna devam ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL